wyszukiwarka

NASZ ZESPÓŁ

 

BIURO:

 

GENERAL MANAGER ABS POLSKA 

Karol Sass

tel. +48 55 267 07 73, email: karol.sass@genusplc.com

 

 MANAGER DS. KLUCZOWYCH KLIENTÓW

Tomasz Sołtysiak

tel. +48 885 030 962, email: tomasz.soltysiak@genusplc.com

 

KOORDYNATOR DS. SERWISU GENETYCZNEGO

Agnieszka Tarkowska

tel. +48 512 984 768, email: agnieszka.tarkowska@genusplc.com

 

STARSZY SPECJALISTA DS. SERWISU TECHNICZNEGO

Emilia Zawadzka

tel. +48 786 865 398, email: emilia.zawadzka@genusplc.com

 

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY I MARKETINGU

Izabela Mruk

tel. +48 508 461 657, email: izabella.mruk@genusplc.com

 

SPECJALISTA DS. REJESTRACJI POKRYĆ

Monika Antoszewicz

tel. +48 503 758 079, email: monika.antoszewicz@genusplc.com

 

KIEROWNIK BIURA

Kamila Grzywacz

tel. +48 517 115 950, email: kamila.grzywacz@genusplc.com

 

MŁODSZA KSIEGOWA

Justyna Nadolska

tel: +48 508 461 655, email: justyna.nadolska@genusplc.com

 

SPECJALISTA DO SPRAW REALIZACJI ZAMOWIEŃ

Alina Tucka

tel. +48 786 865 397, email: alina.tucka@genusplc.com

 

PRACOWNIK BANKU NASIENIA

Bartłomiej Burek

tel. +48 55 267 07 73, email: bartlomiej.burek@genusplc.com

 

 

LIDER ZESPOŁU SPRZEDAŻY

12. Piotr Parecki
tel. +48 506 084 850, email: piotr.parecki@genusplc.com

 

DORADCY HODOWLANI:

 

14. Oktawia Szychowiak

tel. +48 508 461 654, email: oktawia.szychowiak@genusplc.com

 

1. Sławomir Sikorowski

tel. +48 508 255 536, email: slaweksikorowski@op.pl

 

3. Bartosz Lewandowski

tel. +48 885 030 385 email: bartosz.lewandowski@genusplc.com

 

         13. Piotr Szeja 

         tel. +48 606 838 013 email: piotr.szeja@genusplc.com

 

 



LIDER ZESPOŁU SPRZEDAŻY

8. Daniel Żukowski
tel. +48 505 016 320, email: daniel.zukowski@genusplc.com

 

DORADCY HODOWLANI:

 

7. Tomasz Brzozowski

tel. +48 519 560 159, email: tomasz.brzozowski@genusplc.com

 

10. Ewelina Celińska-Mysław

tel. +48 512 215 377, email: ewelina.celinska-myslaw@genusplc.com

 

9. Piotr Gulczyński

tel. +48 500 055 772, email: piotr.gulczynski@genusplc.com

 

11. Paweł Grzesiuk

tel. +48 515 343 918 email: pawel.grzesiuk@genusplc.com



LIDER ZESPOŁU SPRZEDAŻY

4. Łukasz Krezymon
tel. +48 503-758-109 lukasz.krezymon@genusplc.com

 

DORADCY HODOWLANI:

 

2. Maciej Lemka

tel. +48 512 984 767, email: maciej.lemka@genusplc.com

 

6. Urszula Szydłowska

tel.+48 503-758-071, email: urszula.szydlowska@genusplc.com

 

5. Marian Grzyb

tel.+48 503-758-122, email: marian.grzyb@genusplc.com

 

KURIERZY:

  • Stanisław Krysiak
  • Henryk Szweda
  • Krzysztof Kowalewski
  • Adrian Bracki
  • Mariusz Bracki

 

 

 

MAPA STRONY