wyszukiwarka

ANKIETA

Drodzy Hodowcy,

Chcielibyśmy usłyszeć Wasze opinie.
Nasi klienci są dla nas najważniejsi, są w centrum wszystkiego co robimy w Genus ABS. Twoje poglądy dla nas mają ogromne znaczenie i pragniemy słuchać tego co masz do powiedzenia. Z tego względu chcielibyśmy przeprowadzić coroczną ankietę, aby dać Ci szansę na wyrażenie swojej opinii.


Jeśli uważasz, że są rzeczy które robimy dobrze, źle lub jest w jakimś stopniu możemy się poprawić, poinformuj nas o tym. Dodatkowo, jeśli jest coś, czego potrzebuje Twoje gospodarstwo, a my w tym momencie nie posiadamy tego w naszej ofercie- daj nam znać.


Wynik ankiety pomoże nam ulepszać nasze produkty i usługi, oraz pozwoli nam w sprostaniu wszelkim Twoim oczekiwaniom, abyśmy mogli zaopatrzyć Cię w najlepsza formę wsparcia dla Twojego biznesu dziś i w przyszłości.
Co potrzebujesz zrobić ?

Wypełnij ankietę online, klikając w poniższy link:

https://www.surveymonkey.com/r/ABSPolska2015


Bardzo dziękujemy za Twój poświęcony czas.

Wynik Twojej ankiety zostanie przesłany do Genus ABS i będzie przeanalizowany, tak abyśmy mogli lepiej wspierać Cię w Twoim biznesie i polepszać naszą współpracę.

Miło nam również poinformować, że za prawidłowo wypełniony formularz firma ABS Polska udzieli 5% rabatu na nasze produkty. W tej sprawie prosimy o kontakt ze swoim przedstawicielem.

 

 

MAPA STRONY